Jdi na obsah Jdi na menu
 


ad: Střekov podá trestní oznámení na majitele Vrbenského lázní.

12. 6. 2008
ad:" Střekov podá trestní oznámení na majitele Vrbenského lázní".

Musím konstatovat, že rozdíl mezi mnou a starostou Střekova Žáčkem není pouze v tom, že on je narozdíl ode mne úspěšný fešák, ale také v tom, že má větší trpělivost než mám já. Možná má větší díry(humor) v zubech(radnice má toho plné zuby) a tak se čekalo, až je zloba z nezájmu majitele lázní naplní. Jestli je to dobře nebo špatně, nechť posoudí každý sám.
V loňském roce jsem mu na stránkách ÚD radil, aby chátrající budovu Vrbenského lázní na své náklady radnice zabezpečila a vynaložené peníze po majiteli soudně požadovala. Pokud by nezaplatil, radil jsem vyhlásit konkurz, v němž by budova lázní získala mnohem příznivější cenu. Na moji radu reagoval odpovědný starosta mlčením. Že by rady nečetl nevěřím.
Musím chtě nechtě konstatovat, že se z pohledu mého chlubí cizím peřím. Možná chtěl jen časovou prodlevou ukázat, že nebude skákat, jak obyčejný občan píská. V takovém případě by byla na místě otázka, jestli zdraví voličů a ztracený čas za demonstraci "vrchnostenské" prodlevy stály. Kdyby reagoval v rozumném čase, v mých očích by stoupl na vážnosti. Umět naslouchat radám, a řídit se jimi, není podle mne ostuda, ale přednost. Ostuda je tvářit se, že jsem "objevil" Ameriku, když už ji jiný má "zapsanou" v katastrální knize. Je to stejné, jako kdybych se dětem chlubil svíčkou a přitom by ji, jako na potvoru, vařil restauratér Žáček.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář