Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čest vašim zásadám soudruzi!

25. 10. 2008


Politik není nikdy tak chytrý, aby se nemohl lecčemu přiučit. Nepochybně z těchto důvodů se vydají naše ústecké magistrátní politické špičky za zkušenostmi až do daleké Číny. Do té Číny, která je podle některých politiků vládní koalice nedemokratická. V Číně se prý nechovají slušně k politické opozici a vneposlední řadě k Tibetu.Fuj!
Aby ústecká delegace nemohla být podezírána, že vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá, tak společně s demokraty občanskými, sociálními a "sportovními"( z jejich řad jsem se tento příběh dozvěděl) pojede na výlet, co to povídám - za zkušenostmi, i zbytek komunální opozice. Tedy i komunisté. Ti si ze svých řad vybrali zastupitelku Čelišovou a náhradníkem ustanovili zastupitele Kubína. Co čert nechtěl, zastupitelka Čelišová z vážných důvodů nemůže. Jeden by řekl, no a co? Pojede náhradník. Tak jednoduché to zas není. Náhradníkem , z pohledu demokratického vedení magistrátu, není uvědomělý soudruh, ale dle jejich názoru pomýlený zastupitel Kubín. Zastupitel, který se moc ptá a vedení města veřejně kritizuje za nehospodárná rozhodnutí. Musí se jednat o těžké prohřešky, když si magistrátní občanští a sociální demokraté dali údajně podmínku, buď on a nebo my a nutí je to chovat se, jakoby náklady na cestu platili všem ze svého (nepochybuji, že by na to měli) a ne z našeho. Kdo by čekal, že jsou komunističtí zastupitelé zásadoví a svého náhradníka podrží, ten by se setsakramentsky mýlil. Účel u těchto dobou PŘEKOVANÝCH soudruhů stále světí prostředky a tak zastupitele Kubína demokraticko-centralisticky vyměnili za soudruha pro pravici, levici sociální a Jelínkovi (moc pěkně o něm mluví privatizátoři centrálního obecního majetku) sportovce přijatelného. Nic tedy nebrání tomu, aby návštěva Číny proběhla prosta jakýchkoliv chybiček. Nikdo se asi nebude hostitelů ptát na postavení opozice v jejich komunální politice. Na způsob, jakým provádí výběrová řízení a jak se v Číně trestají komunální hospodářské delikty. Slyšeli jste to? Brrr! A nikdo nám určitě "nevyžvaní", pokud by se ústecká delegace více soustředila na historickou minulost Číny, její gastronomickou současnost, s důrazem na pitný režim. Konec konců, zajímat se o čínskou komunální přítomnost jez mého pohledu zbytečné. Zjevné rozpory mezi čínskými poměry a česko-ústeckými nevidím. I naši magistrátní politici si, stejně jako oni, umí poradit s neposlušným "Tibeťanem".
Chtě nechtě se tak musím ptát, proč se ústečtí pravicoví demokraté distancují od levice? Loajálnější partnery, které si mohou formovat k obrazu svému, aby pohledali(co by za to Topolánek dal). A také se musím ptát komunistů, proč je pro ně ústecká - komunální-pravolevá- demokratická majorita navenek nepřijatelná? V zákulisí si s ní evidentně rozumí, jako by byla součástí komunistické internacionály. A když je potřeba, tak na její povel na pomyslnou šibenici i v roce 2008 pověsí nepohodlného "Slánského"a cinkot třiceti stříbrných jim evidentně zní líbezněji, než revoluční písně plných slov o lásce soudruha k soudruhovi. Vykročit kupředu zároveň levou i pravou nohou je "úctyhodný výkon"."Čest" vašim zásadám, soudruzi. Lepší důvod, proč vám nikdy nevěřit, jste mě nemohli dát. 

                                                                                                                                                              
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MUOJ ŠVAGOR

(ŠTVÁN FERO, 13. 7. 2011 20:11)

ŠTVÁN JE MUOJ ŠVAGOR ,POCHÁDZÍ Z MALACOK JE ČIASTOČNÝ CIGÁN A TAKISTO KOMUNISTICKÝ CHALAN,ROBIT SE MU NĚCHCELO ČIŽE RADŠEJ PINDÁ,NEŽ BY ROBIL TO JE CELÝ ON NĚMAKAČENKO,ČASTO JE U NÁS V ROMÁCKEJ DĚDINĚ A NECHÁ SE ŽIVIT ČORKAMI A KONTUŠOVKOU A PAK MA PLNO REČÍ O SOCIÁLNEJ ROVNOSTI.

VÝBORNĚ

(HUSÁK GUSTAV PRAHA, 13. 7. 2011 13:10)

JEN TAK DÁL SOUDRUZI DOBŘE SI VEDETE A PAN ŠTVÁN TO BY BYL KANDIDÁT NA TAJEMNÍKA OV KSČ,ALE KDE TY DOBY JSOU,NYNÍ SE MUSÍ SKRÝVAT V ČSSD,KTEROU JSME MY DÁVNO ROZPRÁŠILI ALE ALESPON NĚCO

OBHAJOBA

(SYKÁČEK RUMBURK, 13. 7. 2011 13:05)

PAN ŠTVÁN JE Z NAŠÍ STRANY ČSSD, JE TO DOBRÝ STRANÍK A TO ŽE BYL KOMUNISTA NÁM NEVADÍ,NEB TÉMĚŘ TŘI ČTVRTINY NAŠICH ČLENŮ BYLI PŮVODNĚ V KOMUNISTICKÉ STRANĚ A JAK NÁM TO NYNÍ JEDE,KOMUNISTA NEKOMUNISTA,ZLODĚJ NEZLODĚJ CO NA TOM.

debil štván

(MUDr Stehlík Josešf, 13. 7. 2011 12:46)

ty debilní socane štváne,již si dlouho nenapsal do mf nějaký debilní _jak jinak- svůj názor.jsi debilní socan,obhajuješ své kamarády zloděje socan rovná se debil a zloděj.tak nám zase nějaký připitomělý článek ty debile napiš již se těším na tvé hloupé kecyzdraví tě MUDr Stehlík Josef Varnsdorf,radši bse do politiky neplet ty rozumbrado a kde máš schovanou komunistickou legitimaci,asi si ji zahrabal na zahradě,kterou jsi ukradl

Re: debil štván

(severočech, 13. 7. 2011 12:50)

ANO,OPRAVDU PAN ŠTVÁN JE TROUBA A NEVÍ CO MLUVÍ,ASI MÁ ALZHEIMERA,CHUDÁK ,PROBOHA JEJ JIŽ NIKDE NEOTISKUJTE,ON TO JIŽ ANI NEUMÍ PO SOBĚ PŘEČÍST,POŠLU MU MARXŮV KAPITÁL,TO SI ASI JEŠTĚ PAMATUJE

Re: Re: debil štván

(OBYVATEL ÚSTÍ NAD LABEM, 13. 7. 2011 12:58)

PAN ŠTVÁN JE CHYTRÝ SOCIÁLNÍ DEMOKRAT,PŮVODEM KOMUNISTA,TAK CO PO NĚM JEŠTĚ CHCETE,NECHTE,AT SI ŘÍKÁ CO CHCE,KDYŽ MU TO OTISKNOU,TAK TO O MF TAKÉ NĚCO VYPOVÍDÁ,JE PONĚKUD KOMUNISTICKÁ A TAKOVÍ LIDÉ JAKO SOUDRUH ŠTVÁN JI VYHOVUJÍ ALE ON JE TO SLABODUCHÝ BLB.