Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měříte všem stejným metrem, pane Šulci?

3. 12. 2008
 Měříte  stejným metrem, pane Šulci?
 

 Není jisté, jestli zákon zavádějící zdravotní standardy začne platit. Odpor vyvolává i v ODS. Spolustraník ministra Julínka z ODS Boris Šťastný, ale také ex-hejtmana Šulce, k tomuto zákonu řekl :„Neumím si představit komisi, která by standardy určovala. Zavání to korupcí". Proč to vše připomínám?
Ex-hejtman Šulc mne nedávno v Deníku napadl  těmito slovy:"Již několik let nás tento mesiáš takřka denně zásobuje svou pravdou. A tak jako skoro vždy falešně. Vždy je lepší nejprve plivnout, protože i když se pohaněný z plivance nějak otře, tak přece jen něco málo ulpí a o to tu jde".
Předpokládám, že pan Šulc měří všem stejným metrem a tak by mě zajímal jeho názor na plivanec  stranického kolegy Borise Šťastného, kterým poceloval ještě neexistující komisi. Pan občanský demokrat Šťastný zřejmě vychází z praktických zkušeností, když si dovolí veřejně vynášet soud, který voličům naznačuje, že se ve zdravotnictví a pro něj zřízených komisí mohou pohybovat, když opíšu slova pana Šulce, lumpové a grázlové. I já tento a nejen tento jev kritizuji, neboť neokrádá jen stát a pacienty, ale také zaměstnance zdravotnických zařízení, jejichž mzdy jsou pak námětem pro úspory. Dobře,  přijmu názor pana Šulce, že  píši falešně. Pak mě musí nutně zajímat, proč stejně "falešně" uvažuje i člen ODS?
 Mohl by jste se do něj pustit stejně, jako se pouštíte do mě, pane Šulci? Je vládní zdravotnictví  v rukou ODS? Měla by ODS  na složení těchto  komisí  velký vliv? Asi se vám to bude špatně číst, ale Váš spolustraník Šťastný dokazuje, že mne z neslušného plivání po údajně čestných lidech obviňujete neprávem. Nejsou  náhodou jím vyslovené pochybnosti  denním chlebem rozhodování mocných? Jsem přesvědčený pane Šulci, že jediným důvodem k Vaší kritice mé osoby jsou vaším majestátem zmítající emoce ze zvuku, který se ozve, když  svými články trefím hřebík na hlavičku.
 
                                                                                                                                                           František Štván

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář