Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pan Šulc oslovuje čtenáře, kteří můj článek nečetli.

22. 12. 2008
Pane Šulci, čtenáři ÚD článek, na který jste 20.12 reagoval, nemohli číst.

Článek jsem skutečně napsal, ale na stránkách ÚD nevyšel. Až si ho čtenáři přečtou, a porovnají ho s reakcí ex-hejtmana Šulce, pak si mohou udělat obrázek o jeho schopnosti překrucovat a nebo o jeho neschopnosti číst pozorně(dizlekcie?) text. Věta v uvozovkách je přímou řečí Borise Šťastného z ODS a občanským otazníkem, který se táhne celým mým článkem a na který jsem žádal odpověď, je mé podivení, proč se Šulc nepustí se stejnou vervou do člena ODS, který veřejně podezírá z korupce potencionální osoby z ODS pokud by usedli v komisi o zdravotních standardech. Dovolím si tvrdit, že vlastní tělní tekutinou vůči mě pan Šulc opět mrhá neprávem.

Měříte všem stejným metrem,pane Šulci?
Není jisté, jestli zákon zavádějící zdravotní standardy začne platit. Odpor vyvolává i v ODS. Spolustraník ministra Julínka z ODS Boris Šťastný, ale také ex-hejtmana Šulce, k tomuto zákonu řekl :„Neumím si představit komisi, která by standardy určovala. Zavání to korupcí“. Proč to vše připomínám?
Ex-hejtman Šulc mne nedávno v Deníku napadl těmito slovy: „Již několik let nás tento mesiáš takřka denně zásobuje svou pravdou. A tak jako skoro vždy falešně. Vždy je lepší nejprve plivnout, protože i když se pohaněný z plivance nějak otře, tak přece jen něco málo ulpí a o to tu jde.“
Předpokládám, že pan Šulc měří všem stejným metrem, a tak by mě zajímal jeho názor na plivanec stranického kolegy Borise Šťastného, kterým poceloval ještě neexistující komisi. Pan občanský demokrat Šťastný zřejmě vychází z praktických zkušeností, když si dovolí veřejně vynášet soud, který voličům naznačuje, že se ve zdravotnictví a pro něj zřízených komisí mohou pohybovat, když opíšu slova pana Šulce, lumpové a grázlové. I já tento a nejen tento jev kritizuji, neboť neokrádá jen stát a pacienty, ale také zaměstnance zdravotnických zařízení, jejichž mzdy jsou pak námětem pro úspory. Dobře, přijmu názor pana Šulce, že píši falešně. Pak mě musí nutně zajímat, proč stejně „falešně“ uvažuje i člen ODS?
Mohl by jste se do něj pustit stejně, jako se pouštíte do mě, pane Šulci? Je vládní zdravotnictví v rukou ODS? Měla by ODS na složení těchto komisí velký vliv? Asi se vám to bude špatně číst, ale Váš spolustraník Šťastný dokazuje, že mne z neslušného plivání po údajně čestných lidech obviňujete neprávem. Nejsou náhodou jím vyslovené pochybnosti denním chlebem rozhodování mocných?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář