Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předem pane Vonka děkuji za doplnění.

21. 12. 2008
Předem pane Vonka děkuji za doplnění.

Respektuji obranu člena ODS a radního Ústeckého kraje R.Vonky, který  čtenářům upřesnil dobu svého vstupu do ODS. V jeho vyjádření mne však   zaujala  jiná slova. R. Vonka přiznává, že za vlády paní Jelínkové z ODS došlo ke škodám, které stály daňové poplatníky mnoho miliónů korun. Nádhera! Další ODSák mi dává zapravdu.  Dokonce zašel tak daleko, že ač nepolíben medicínským vzděláním z oboru psychiatrie, dovolil si  vyslovit  názor, že si paní Jelínková léčí komplexy  a to šířením jedovatostí. Ejhle, jaké lidi nám  do politiky dokázala ODS v minulosti(?) navolit a R.Vonkovi díky za varování. Říkám si, jestli by po jeho slovech nebylo bezpečnější se paní Jelínkové raději vyhnout a možná  nejen jí.
Slova R.Vonky o vnitrostranické očistě  jistě nejsou samoúčelná a tak lze předpokládat, že ODS zapracovala na tom, aby se  personální šlápnutí do louže , jako se to stalo v případě  paní Jelínkové, neopakovala. Jako možnost se nabízí hromadný nábor členů ODS z řad dělnické třídy. Dělnická pěst a jemná ruka budoucí pracující inteligence z řad našich vysokoškoláků svírající hlasovací lístky se demokraticky postarala, a jistě i postará, aby ODS v budoucnu  zastupovali jen samí kvalitní lidé.
Subjektivní (jednostranný) názor pana Vonky  rozhodně není tvrzením, přes které nejede vlak. Přesto se ho nebál vyslovit. Ani já se nebojím a dovolím si v duchu jeho svobodomyslnosti  napsat. Centrální obvod se i pod jeho vedením  mohl dopouštět kroků, které stály daňové poplatníky mnoho miliónů korun. Jestli vnitrostranická očista ODS bude probíhat pouze tím, že nám lidé jako R.Vonka budou  říkat to, co si  o špičkách ODS můžeme dlouhodobě myslet, pak je to ztráta času a nejedná se zřejmě o nic jiného, než o šíření vnitrostranických jedovatostí. Kdyby ale R.Vonka řekl, v kterých kapsách miliónové škody po paní Jelínkové skončily, to by byla jiná káva. Musí to přeci vědět, jinak by nebyl tak konkrétní. Předem pana Vonka děkuji za doplnění.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář