Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přesně proto jsme vás volili?

3. 1. 2008
Přesně proto jsme vás volili?

V článku : "Parkovišť bude víc" se občanům představili tři magistrátní sudičky . Náměstek primátora Řeřicha slibuje více parkovacích míst. Za politický úspěch považuje fakt, že je budou stavět soukromí investoři. Pouze před "Kulturákem" zacinkají magistrátní "parkovací"peníze . Dá se očekávat, že po vzoru rekonstrukce Dlouhé ulice, která stála kolem pěti miliónů Kč,- to bude parkování spíše pro vyvolené. Vyvolení smí pře "Kulturákem" parkovat grátis již dnes.
Náměstek Fišera prozradil co zatěžuje magistrátní pokladnu. Jsou to důchodcovské domy v Chlumci a Hliňanech. Spravuje je sice Kraj.Jistě za to i platí, ale možná právě proto město zbaví zátěže(!) zatím neznámý(?) soukromý subjekt. Stejný osud postihne i střekovské jesle a tak sociálně potřebná zařízení ovládne neviditelná ruka trhu. Bravo!
Informace tiskového tajemníka magistrátu, že se uvažuje o nabídce francouzů a němců navázat partnerství v Mali nakonec ekonomické problémy vysvětluje. Mali leží v oblasti jižní Sahary a je jedna z nejchudších zemí na světě. Je tedy nepochybné, že si naši zástupci budou mít s úředníky presidenta Konarého co říct. Městu Timbuktu to z bídy nepomůže. A Ústí ano?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sveřepí šakali III.

(Češtinář III., 4. 3. 2008 23:35)

Francouzi a Němci s malým "f" a malým "n" ??? Františku, udělejte si konečně už tu maturitu, ať nemusíte pracovat jako hlídač. Pak nebudete mít depresi ze zpackaného života, ze kterého se denně na stránkách novin vypisujete.