Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážený pane Šulci.

3. 12. 2008
Vážený pane Šulci,

  naprosto slušně jsem Vám položil několik otázek na které mám snad jako občan právo. Dovolil jsem si  vyjádřit jenom to,  co jsem dovodil z Vašich slov. Měl by jste si dávat  větší pozor, aby Vás nikdo nemohl chytat za politický nos. Vaše hláška o zbytečně mrtvých si o občanský špílec doslova říkala. Vaše vysvětlení beru na vědomí, neboť jsem od Vás opravdu nechtěl nic jiného. Pouze dodávám, že jsem se nevyjádřil v tom smyslu, že roboty ne, či , že bych si personálu nemocnic nevážil. Reagoval jste tak  na něco, co jsem neřekl, ba ani nenaznačil. Dovolím se vyjádřit k Vašim dalším slovům.
Pokud pane Šulci považujete kritiku a otázky za plivnutí, pak se opět musím podivit, jak dokážete být upřímný. Ptám se Vás. Jak se mám dívat na řečnické souboje vás politiků? Pokud plivu já, pak bych politická kolbiště, ve kterých se pohybuje i Vaše maličkost, musel považovat za výběh lam. Podle Vás bráním pokroku, záměrně šířím lži , pomluvy a jsem stranický přítel pana Foldyny. Nechápu tedy, proč jste se k vítězné straně tak lísal, když je Vám její pohled na uspořádání společnosti tak odporný. ČSSD je vůči politickým vizím ODS kritická a v přímé logice Vašeho vnímání kritiky  tak po ODS plive. Brzo jste se vybarvil! Ani Váš morální apel na klid pro práci odborníků Vás nestaví do role pana moudrého. Nebo mi snad chcete tvrdit, že finanční krizi zavinili lidé, jako je Štván? Nebyli světoví politici přesvědčeni, že jeho ekonomiku řídí odborníci? Jaká je realita pane Šulci?
 Na závěr si dovolím zopakovat Vaši větu:" Až budete moci jezdit po kraji a svým dětem ukazovat desítky hmatatelných výsledků své práce v našich obcích, městech i krajině, tak vám rád zatleskám".  "Vaše" hmatatelné výsledky byly hrazeny z našich daní a pouze jste dělal to, za co jste byl placen. Stejně , jako statisíce bezejmenných spoluobčanů. Nic více, nic méně. V kontextu s výsledkem voleb se mi však vybavuje pořekadlo o samochvále co smrdí. Pokud po našem kraji pojedou lidé z organizací zabývající se korupcí, pak svým dětem mohou vyprávět příběh jiný.

                                                                                            František Štván

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář