Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vina je od počátku na straně vedení Krajské zdravotní

16. 8. 2008
V kontextu dnešních prohlášení pánů Budjače a Reichelta mohou mé předešlé názory na pronájem laboratoří KZ soukromému subjektu vyznívat jako diletantské. Dokonce záměrně zlé. To rezolutně odmítám.
Psal jsem je na základě údajů, které nikdo nezpochybnil, ačkoliv na to měl stejně času jako já na napsání svých názorů. Až dnes se dozvídám, že zisk je pouhých jedenáct milionů korun ročně, a že se někde pohybuje ekonomický subjekt, který je za ně ochotný dát třicet milionů.
I za této situace by měli být oba dva pánové opatrní ve svých prohlášeních. Pokud nedokáží včas zareagovat na zveřejněná čísla, která je poškozují, a pokud je korigují až po té, co veřejnost reaguje, pak se jedná o jejich manažerské selhání. Vymlouvat se na předvolební boj či na to, že někdo údaje ve fázi přípravy vynesl ven, jen potvrzuje moji kritiku jejich manažerských schopností.
Zveřejněná čísla byla tak nehorázná, že si snad nemohou myslet, že nebýt před volbami, tak by se nad nimi nikdo nepozastavil.
Otázkou je, z jakých materiálů je někdo vynesl, jak v reakci odpovědných pánů zaznělo. Rozhodně mají co vysvětlovat a na výmluvy o spiknutí by neměli mít čas. Budou mít práce až nad hlavu, aby vše vysvětlili, zvlášť když se obklopili lidmi, kteří vůči nim nejsou loajální a jejich myšlenky vynáší. Dobrý manažer by měl šťastnější ruku při náboru. Jsem přesvědčený, že KZ tak musí udělat ještě jeden krok navíc a zařadit ho na první místo.Tím krokem je pravdivé vysvětlení. Máme na něj právo.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář